Кошик
88 відгуків
Ельтігєн
+380682339911
+380682339911

Арочний металодетектор БЛОКПОСТ РС Х 400 M K (4/2)

Топ продаж
 • Під замовлення, 15 днів
 • Код: РС Х 400 M K (4/2)

120 500 грн.

Купити
+380682339911
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Арочний металодетектор БЛОКПОСТ РС Х 400 M K (4/2)
Арочний металодетектор БЛОКПОСТ РС Х 400 M K (4/2)
120 500 грн.
Під замовлення, 15 днів
Купити
+380682339911
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Основні відмінності рамкових металодетекторів PC X 2017

 

У серії РС Х 2017 представлені 6 моделей, різних за своїми характеристиками та функціоналу. Щоб підібрати оптимальний варіант, необхідно відштовхуватися від завдань забезпечення безпеки на об'єкті.
В інтернет-магазині БЛОКПОСТ представлена наступна класифікація металошукачів власного виробництва.

 

За кількістю зон виявлення Кількість зон виявлення впливає на точність визначення приладом місцезнаходження можливого забороненого металевого предмета на тілі людини. Так, однозонные детектори підходять для фіксації факту наявності у досматриваемого металевого об'єкта, однак для його пошуку охоронцям доведеться застосувати ручної металошукач.
У випадку з багатозонними детектором точність локалізації металевих предметів істотно зростає, що прискорює і спрощує проведення доглядових заходів. 33 зони виявлення - максимальна кількість для моделей серії РС Х 2017.

 

По функціоналу 1. Світлова індикація.Наявність дисплея на лицьовій частині блока керування для візуалізації розташування металевого предмета на тілі людини, є обов'язковим для всієї серії. Дублюючий світловий сигнал на торцях антенних панелей доповнює дисплей на моделях з багатозонними пошуком. Подібна функція дозволяє охорони скоротити час огляду і вчасно відреагувати на порушника.
2. Синхронізація. Передбачає можливість підключення металошукача до комп'ютерної мережі (сервера) поста охорони. Подібне рішення дозволяє об'єднати всі металодетектори в єдину мережу для реалізації моніторингу ситуації та своєчасного реагування на можливу появу правопорушника.
3. Габарити.При виборі розмірів металодетектора з серії РС Х 2017, можна замовити ширину проходу, виходячи з технічних вимог охоронюваних приміщень, значення цього параметра варіюється від 700 до 1000 мм. Висота і діаметр колон залишаються незмінними для всієї серії.

 

Арочний металодетектор БЛОКПОСТ РС Х 400 M K (4/2)

 

    ПАСПОРТ, ІНСТРУКЦІЯ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

 

 

 • Паралельне використання ПАРАЛЕЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ
 • Звукова індикація ЗВУКОВА ІНДИКАЦІЯ
 • Світлова індикація СВІТЛОВА ІНДИКАЦІЯ
 • Підвищена стійкість до перешкод ПІДВИЩЕНА СТІЙКІСТЬ ДО ПЕРЕШКОД
 • Підключення до пк ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ПК
 • SD card SD CARD
 • Висока ступінь пиловологозахисту ВИСОКА СТУПІНЬ ПИЛОВОЛОГОЗАХИСТУ
 • Перемикання кількості зон ПЕРЕМИКАННЯ КІЛЬКОСТІ ЗОН
 • Всепогодний ВСЕПОГОДНИЙ

 

 

Представляємо новітню розробку компанії «ІРА-ІНЖИНІРИНГ»:


Blokpost-PCХ400-oryjie-2000.jpg

МОДЕЛЬ БЛОКПОСТ РС X 400 M K (4/2). Ця модель має НАДМІЦНИМ КОРПУСОМ і РІВНЕМ ПЫЛЕЛАГОЗАЩИТЫ IP 65, що дозволяє експлуатувати металодетектор практично в будь-яких погодних умовах. Абсолютно новий потужний багатофункціональний мікропроцесор допомагає легко виявити і провести дискримінацію металу. Металодетектор БЛОКПОСТ РС X 400 M K (4/2) оснащений новітньою функцією - реєстратором подій з SD-card. Наявність «сухих контактів», а також два базових способу підключення до мережі (праворуч, ліворуч) і підключення зверху (опціонально) стали вже традиційними перевагами моделей металодетекторів БЛОКПОСТ. Для підрахунку кількості людей, що проходять (на вхід і на вихід) через металодетектор використовується унікальна технологія передачі інфрачервоного сигналу за рахунок використання інноваційних приймально-передавальних ІЧ-датчиків. Доступний інтерфейс блоку управління, висока ступінь безпеки, універсальна придатність, висока чутливість, широкий діапазон детектування, нечутливість до перешкод, захист від пилу і вологи, антивандальний захист (надміцний корпус), можливість експлуатації протягом 24 годин в інтелектуальному режимі з видачею одночасно звукових та світлових сигналів тривоги, висока якість, ефективність і відмінні технічні характеристики – всі ці параметри знаходяться на самому сучасному світовому рівні. Металодетектори БЛОКПОСТ РС X 400 M K (4/2) нешкідливі для людського організму. Використовується магнітне поле низької інтенсивності, безпечне для людей із кардіостимуляторами, слуховими апаратами, вагітних жінок і т. д.


Призначення

БЛОКПОСТ РС X призначений для використання в державних установах, дитячих садках, навчальних закладах, торгових центрах, кінотеатрах, на вокзалах і аеропортах, стадіонах, концертних залах, магазинах тощо

 

Підключення до комп'ютера

^1700658F82FD51C9D2851EF48C2C8782D1BF58D2DF331E3AF5^pimgpsh_fullsize_distr.jpg

У моделях БЛОКПОСТ серії Х з'явилася унікальна функція контролю декількох сотень металодетекторів, налаштування і управління ними з допомогою одного сервера. Ця функція необхідна для передачі та аналізу даних про кількість проходів, установок чутливості, кількості тривог. Інформація може прийматися в режимі реального часу від одного до декількох сотень металодетекторів.

Компанія «ІРА-ІНЖИНІРИНГ» розробила власне програмне забезпечення, за допомогою якого з'явилася можливість контролювати безпеку таких великих об'єктів: стадіони, льодові палаци, концертні зали, аеропорти, вокзали і т. п. з допомогою кількох операторів.

 

 

 


Інтеграція в систему контролю доступу

kabina-turniket-PCX-400-2000.jpg

Завдяки наявності виходу для управління виконавчими пристроями, металодетектори БЛОКПОСТ РС X 400 M K (4/2) можна інтегрувати в систему контролю доступу. Металодетектори можна встановлювати в зв'язці з шлюзовими кабінами, тамбур-шлюзами, турнікетами, триподами, автоматичними дверима.

 

Під час проходу людини через металодетектор з заборонених до пронесення предметом спрацьовує світлова та звукова індикація, інформація передається через дротове з'єднання на турнікет (шлюзову кабіну, автоматичні двері тощо), який блокує подальший рух людини. Якщо заборонених до пронесення предметів немає, то турнікет дозволить доступ.

 

 

 

 


Паралельна експлуатація

chastotat-PCX-400-2000.jpg

Металодетектор БЛОКПОСТ РС X 400 M K (4/2) володіє можливістю використання до 8 одиниць при паралельній експлуатації на відстані 50 см один від одного. Дане обладнання має кілька робочих частот, завдяки чому знижуються взаємні перешкоди суміжних металодетекторів та забезпечується можливість паралельної експлуатації. Рекомендується встановлювати різні значення робочих частот для металодетекторів стоять поруч один з одним

 

Відстань паралельно експлуатованих металодетекторів залежить від рівня чутливості і комбінації частот. Мінімальна відстань, прийнятне для експлуатації, визначається виходячи з умов на місці установки.

 

Габарити металодетектора

Найменування Значення
Зовнішні габарити 2230х1130х490 мм
Габарити проходу 2000х720х280 мм
Вага нетто 65 кг
Вага брутто 75 кг

Транспортна упаковка захищає обладнання від пошкоджень, які можуть появитися в процесі доставки товару клієнту. Забезпечує збереження зовнішнього вигляду обладнання в процесі вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування, складування, а також кріплення до транспортних засобів.

 

korobka-PCX-100-02.jpg

Sertifikaty-01.jpg

 

Вага товару: 75 кг

Габарити транспортної упаковки (ДхШхВ): 2400 x 540 x 620

Зовнішні габарити (мм) 2230х1130х490

Габарити проходу, мм 2000х720х280

Вага нетто (кг) 65

Вага брутто (кг) 75

Кількість незалежних зон виявлення - 2-4

Кількість рівнів регулювання загальної чутливості - 100

Незалежна регулювання чутливості кожної зони - так

Кількість рівнів регулювання чутливості кожної зони - 400

Селективність - Магнітні і не магнітні метали

Ступінь локалізації об'єкта - Точна

Енергонезалежна пам'ять для збереження установок - так

Тестовий режим самодіагностики - так

Ширина проходу, мм - 720

Кількість стандартних програм - 72

Пылевлагозащищенное покриття корпусу - та

Пылевлагозащищенное виконання - IP 65

Лічильник проходів - так

Максимальне значення лічильника проходів - 99 999

Лічильник спрацьовування сигналу тривоги - так

Максимальне значення лічильників тривог - 99999

Світлове оповіщення сигналу тривоги - так

Наявність світлодіодів в антенних панелях - так

Звукове сповіщення сигналу тривоги - так

Кількість тонів сигналу тривоги - 99

Вихід тривоги для управління стороннім обладнанням (сухі контакти) - так

Кількість паролів для зміни налаштувань - 1

Чотиризначний пароль - так

Пропускна спроможність, люд/хв 60

Кількість режимів спрацьовування ІЧ-датчиків: - 4

Пульт дистанційного керування Да

Автономна робота - так,(опція)

Кількість металодетекторів при паралельному використанні (к-ть робочих частот) 50

Підвищена перешкодозахищеність (Мінімальна відстань між моделями див.) 50 см

Діапазон робочих температур -20С - +60С

Споживана потужність ≤ 12 Вт

Електрична напруга (В) 110-240 В/50 Гц

Середній термін служби 10 років

Гарантія 1 рік

 

Основні
Виробник  Блокпост
Країна виробникРосія
Кількість контрольних зон4
СтанНове
Користувацькі характеристики
ТипАрочний Металодетектор
 • Ціна: 120 500 грн.