Кошик
88 відгуків
Ельтігєн
+380682339911
+380682339911

Арочний металодетектор БЛОКПОСТ PC Z 600

  • Під замовлення, 15 днів

86 500 грн.

Купити
+380682339911
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Арочний металодетектор БЛОКПОСТ PC Z 600
Арочний металодетектор БЛОКПОСТ PC Z 600
86 500 грн.
Під замовлення, 15 днів
Купити
+380682339911
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Металодетектор БЛОКПОСТ РС Z 600 проста у використанні і налаштуванні. Абсолютно новий потужний мікропроцесор допомагає легко виявити і провести дискримінацію металу. Програмне забезпечення, розроблене фахівцями компанії «ІРА-ІНЖИНІРИНГ» виводить металодетектори серії «Z» на новий рівень у сфері безпеки. Наявність «сухих контактів», а також три способи підключення до мережі (справа, зліва, зверху) стали вже традиційними перевагами моделей металодетекторів БЛОКПОСТ. Для підрахунку кількості людей, що проходять (на вхід і на вихід) через металодетектор використовується унікальна технологія передачі інфрачервоного сигналу за рахунок використання інноваційних приймально-передавальних ІЧ-датчиків.

Доступний інтерфейс блоку управління, висока ступінь безпеки, універсальна придатність, висока чутливість, широкий діапазон детектування, нечутливість до перешкод, можливість експлуатації протягом 24 годин в інтелектуальному режимі з видачею одночасно звукових та світлових сигналів тривоги, висока якість, ефективність і відмінні технічні характеристики – всі ці параметри знаходяться на самому сучасному світовому рівні. Металодетектори БЛОКПОСТ РС Z 600 нешкідливі для людського організму. Використовується магнітне поле низької інтенсивності, безпечне для людей із кардіостимуляторами, слуховими апаратами, вагітних жінок.


Призначення

Металодетектор БЛОКПОСТ РС Z 600 призначений для роботи в державних установах, навчальних закладах, торгових центрах, кінотеатрах, на вокзалах і аеропортах, стадіонах, концертних залах, магазинах та в інших місцях, що вимагають забезпечення безпеки людей.

Освітні установи

Вокзали

Банки

Стадіони 1

Медустанови 1

Метрополітен

Выставки1

Аеропорти 2


Габарити металодетектора

Найменування Значення
Зовнішні габарити 2230х850х460 мм
Габарити проходу 2030х750х430 мм
Вага нетто 44 кг
Вага брутто 52 кг

Транспортна упаковка захищає обладнання від пошкоджень, які можуть появитися в процесі доставки товару клієнту. Забезпечує збереження зовнішнього вигляду обладнання в процесі вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування, складування, а також кріплення до транспортних засобів.

 

korobka-PCZ-2000.jpg  

РСZ-razmery-2000-.jpg  


Комплектація

Complect-pc-z-600.jpg

У комплекті з металодетектором БЛОКПОСТ РС Z 600 поставляється:
1) кабель живлення (5 м) – 1 шт.
2) перехідник для верхнього підключення металодетектора – 1 шт.
3) кріплення для блоку управління – 2 шт.
4) кріплення для антенних панелей – 4 шт.
5) комплект кріплень для монтажу до підлоги – 4 шт.
6) пульт для дистанційного налаштування металодетектора – 1 шт.
7) поперечина – 2 шт.
8) інструкція по застосуванню/ технічний паспорт – 1 шт.


Інтеграція в систему контролю доступу

kabina-turniket-PCZ-600-2000.jpg

Завдяки наявності виходу для управління виконавчими пристроями (сухі контакти), металодетектори БЛОКПОСТ РС Z 600 можна інтегрувати в систему контролю доступу. Металодетектори можна встановлювати в зв'язці з шлюзовими кабінами, тамбур-шлюзами, турнікетами, триподами, автоматичними дверима.

Під час проходу людини через металодетектор з заборонених до пронесення предметом спрацьовує світлова та звукова індикація, інформація передається через дротове з'єднання на турнікет (шлюзову кабіну, автоматичні двері тощо), який блокує подальший рух людини. Якщо заборонених до пронесення предметів немає, то турнікет дозволить доступ.


Паралельна експлуатація

chastotat-PCZ-600M-.jpg

Металодетектори БЛОКПОСТ РС Z 600 при паралельній експлуатації рекомендується розташовувати на відстані від 50 см один від одного. Дане обладнання має кілька робочих частот, завдяки чому знижуються взаємні перешкоди суміжних металодетекторів та забезпечується можливість паралельної експлуатації. Рекомендується встановлювати різні значення робочих частот для металодетекторів стоять поруч один з одним.

Відстань паралельно експлуатованих металодетекторів залежить від рівня чутливості і комбінації частот. Мінімальна відстань, прийнятне для експлуатації, визначається виходячи з умов на місці установки.


Принцип дії

Blokpost-PCZ600-oryjie-2000.jpg

Функціонування металодетекторів засноване на використанні електромагнітного поля. Одна зі стінок (антен) пристрій посилає сигнал у напрямку до іншої стінці, яка цей сигнал приймає і потім повертає назад. Як відомо, електромагнітні хвилі через металеві предмети не проходять.

При зустрічі з таким предметом, розташованим на тілі людини, що проходить крізь арочний металошукач, одна з радіохвиль відбивається від неї і повертається назад швидше, ніж інші хвилі. Прилад фіксує час відбиття сигналу і при зміні часового проміжку спрацьовує сигнальний пристрій. Багатозонний металодетектор має можливість точно визначити місцезнаходження одного або декількох металевих предметів на тілі людини. Завдяки цьому зменшується час огляду і підвищується його точність і ефективність.


Рекомендована схема розстановки

Багатозонний металодетектор точно визначає місцезнаходження одного або декількох металевих предметів на тілі людини. Завдяки многозонности зменшується час огляду, підвищується його точність і ефективність.

Shema-razmesheniya-PCZ-01-.jpg  

Shema-razmesheniya-PCZ-02-2000.jpg

Основні
Виробник  Блокпост
Країна виробникРосія
Загальні
Гарантійний термін  12 міс
  • Ціна: 86 500 грн.