Кошик
134 відгуків

Ельтігєн

+380 (68) 233-99-11

Основні поняття

Основні поняття;

Відвідувач Сайту - особа, що відвідала сайт https://eltigen.com.ua без мети розміщення Замовлення.
Користувач - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті https://eltigen.com.ua
Покупець - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://eltigen.com.ua з метою придбання товару для особистих потреб.
Ельтиген - продавець в особі ФОП Трофимчук І.О.
Інтернет-магазин - Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://eltigen.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
Сайт - https://eltigen.com.ua
Сторінка Продавця - сторінка Сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки та повернення Товарів, що реалізуються Продавцем, а також іншу інформацію, що є суттєвою для укладення та виконання договору купівлі-продажу Товару.  Сторінка Продавця доступна по посиланню, розміщеної на головній сторінці з описом місцезнаходження.
Товар - камери, відеореєстратори, системи охорони, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.
Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

загальні положення

Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://eltigen.com.ua
Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів) .У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://eltigen.com.ua.
Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст.  633 Цивільного кодексу України.
Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця.  Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.
Угода (далі - Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону + 38 (068) 2339911.

Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.
Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і  інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти.  Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

Всі права і зобов'язання за укладеним з Користувачем Договору виникають безпосередньо у Продавця, при цьому Покупець, приймаючи цю Угоду, повністю розуміє і погоджується з умовами передбачених Публічної офертою.
В рамках Замовлення Ельтиген надає Користувачеві інформаційний супровід укладеного Користувачем з Продавцем Договору.
Предмет згоди

Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://eltigen.com.ua.
Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
Реєстрація на сайті

Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою спливаючого вікна «Реєстрація».
Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації.  У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: (hidden)
Спілкування Користувача / Покупця з операторами Call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету.  Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.
Товар та порядок здійснення покупки

Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті.  Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару.  Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки.  Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів.  Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 30 хвилин.
У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком менеджера по обробці замовлень).
Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті в розділі «Доставка і оплата» за адресою https://eltigen.com.ua/delivery_info
Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону.  Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від того, яке юридична особа / індивідуальний підприємець є Продавцем замовленого Покупцем Товару, наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.

Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві.  Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.
Доставка замовлення

Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою або без такого.  Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Способи доставки» за адресою https://eltigen.com.ua/delivery_info;  Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з менеджером з продажу при підтвердженні замовлення.
Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України.
Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»).  При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, якій може надати відомості про замовленні (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.
Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов'язань, зазначених в пункті 5.4.  цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення.  Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача.
Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.
Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку.

Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.
При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки.  У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в «Бланке доставки замовлень» і оплачує Замовлення.  Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
Час перебування кур'єрів, що доставляють товар, який реалізується Ельтиген, за адресою Одержувача обмежений 15 хвилинами.  Час перебування кур'єрів, що доставляють товар, який реалізується іншими Продавцями, може відрізнятися як в більшу, так і в меншу сторону в залежності від умов доставки Товару відповідного Продавця.
Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.
Користувач розуміє і погоджується з тим, що:
здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього.  Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця.  У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має  право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Оплата товару

Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.

Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.
Ціна Товару вказується на Сайті.  Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця 

для підтвердження Замовлення по виправленої ціною або анулювання Замовлення.  При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.
Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.  При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
Оплата Товару здійснюється Покупцем:

готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок;
безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.
При замовленні товару, вартість якого перевищує 150 EUR, згідно із законодавством України, клієнт повинен сплатити ПДВ і митний збір, які розраховуються Державною митною службою України в день ввезення посилки на територію України в гривнях за курсом НБУ за такою формулою:

Митний збір (ТС) = (СТ - 150 EUR) * 10%

ПДВ = (ТС + (СТ - 150 EUR)) * 20%

Повний розмір додаткових платежів = ТС + ПДВ, де

СТ - вартість товару;

150 EUR - вартість товару, що не обкладається податками;

20% - податок на додану вартість (ПДВ);

10% - розмір митного збору.

Ельтиген вправі надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів.  Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
Ельтиген веде статистику оформлених Покупцем замовлень.  Ельтиген вправі в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, грунтуючись на статистиці дій, скоєних Покупцем у взаєминах з Ельтиген.

Повернення товару та грошових коштів

Повернення Товару здійснюється відповідно до розділу «Як повернути товар?», Зазначеним на Сайті за адресою: https://eltigen.com.ua/cp76534-kak-vernut-tovar.html

Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до п. 7.2.4.  цієї Угоди.  Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем або поштою за наступною адресою: 45101 м.Рожище вул.  Симоненко 22, або з відділення кур'єрської служби «Нова Пошта», адреса доставки: м Рожище, вул.  Незалежності, 82 та номер телефону (068) 2339911, з вкладенням наступних документів: власноруч заповнену заяву про повернення товару.  Відправлення товарів здійснюється за рахунок Покупця.  Також Товар можна повернути кур'єром при отриманні нового замовлення.

Повернення Товару належної якості:

Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.
При відмові Покупця від Товару згідно п.7.2.1.  Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненим Покупцем заявою на повернення.  Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти.  У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, або не надав для повернення грошових коштів всі документи, перераховані вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.
Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми.  Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.
Не підлягають поверненню, товари (відповідно до Додатку № 3 до 

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172).
Повернення Товару неналежної якості:

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.  Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті.  Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.
Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст.  8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».
Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).
Товар (належного і неналежного якості) може бути повернутий кур'єру під час викупу наступного замовлення, за умови, що річ, яка підлягає поверненню була викуплена не раніше ніж 30 днів до поточної дати.  Після оформлення повернення, клієнт отримує від кур'єрської служби смс-повідомлення, яке містить в тексті посилання на електронну квитанцію про повернення.
Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти - гривня).  Спосіб повинен бути зазначений у відповідному полі заяви на повернення Товару.
У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2.  Оферти, повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, за допомогою якої було сплачено Товар.
У разі оплати Покупцем митного збору, податку на імпорт, а також податку на додану вартість при замовленні на суму, яка перевищує 150 EUR (включаючи вартість доставки) в гривневому еквіваленті на дату перетину митного кордону України, дані платежі поверненню не підлягають.
Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або на відповідній документації, яку маємо в комплеткаціі.  Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів протягом гарантійного терміну.
Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.
відповідальність

Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.
Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.
Конфіденційність і захист інформації

Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».
Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами.  Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.
При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.
Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.
Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця: 

для регистрации Пользователя на Сайте; 
для выполнения своих обязательств перед Пользователем/Покупателем;
для оценки и анализа работы Сайта; 
для определения победителя в акциях, проводимых Продавцом. 
Продавец имеет право отправлять информационные, в том числе рекламные сообщения, на электронную почту и мобильный телефон Пользователя/Покупателя с его согласия. Пользователь/Покупатель вправе отказаться от получения рекламной и другой информации без объяснения причин отказа. Сервисные сообщения, информирующие Пользователя/Покупателя о заказе и этапах его обработки, отправляются автоматически и не могут быть отклонены Пользователем/Покупателем.
Продавец вправе использовать технологию «Cookies». «Cookies» не содержат конфиденциальную информацию и не передаются третьим лицам. 
Продавец получает информацию об ip-адресе посетителя Сайта https://eltigen.com.ua. Данная информация не используется для установления личности посетителя. 
Продавец не несет ответственности за сведения, предоставленные Пользователем/Покупателем на Сайте в общедоступной форме. 
Продавец вправе осуществлять записи телефонных разговоров с Пользователем/Покупателем. При этом Продавец обязуется: предотвращать попытки несанкционированного доступа к информации, полученной в ходе телефонных переговоров, и/или передачу ее третьим лицам, не имеющим непосредственного отношения к исполнению Заказов, в соответствии с Законом Украины от 02.10.1992 года № 2657-XII «Об информации». 
Срок действия Публичной оферты

Настоящая Публичная оферта вступает в силу с момента её акцепта Посетителем Сайта/Покупателем, и действует до момента отзыва акцепта Публичной оферты. 
Дополнительные условия

Продавец вправе переуступать либо каким-либо иным способом передавать свои права и обязанности, вытекающие из его отношений с Покупателем, третьим лицам. 
Интернет-магазин и предоставляемые сервисы могут временно частично или полностью недоступны по причине проведения профилактических или иных работ или по любым другим причинам технического характера. Техническая служба Продавца имеет право периодически проводить необходимые профилактические или иные работы с предварительным уведомлением Покупателей или без такового. 
К отношениям между Пользователем/Покупателем и Продавцом применяются положения законодательства Украины. 
В случае возникновения вопросов и претензий со стороны Пользователя/Покупателя он может обратиться к Продавцу по телефону или иным доступным способом. Все возникающее споры стороны будут стараться решить путем переговоров, при недостижении соглашения спор будет передан на рассмотрение в судебный орган в соответствии с действующим законодательством Украины. 
Признание судом недействительности какого-либо положения настоящего Соглашения не влечет за собой недействительность остальных положений. 
В случае оплаты Заказа способом, указанным в п. 6.4.2. Оферты, возможно списание дополнительной комиссии банком-эмитентом. 
Продавец Эльтиген предоставляет Посетителю сайта/ Пользователю/ Покупателю возможность поиска товаров по фотографиям ​(далее - сервис "Поиск по фото"). В рамках функционирования указанного сервиса Посетитель сайта / Пользователь / Покупатель выражает свое согласие на использование изображения и понимает, что несет полную ответственность перед третьими лицами за его использование. Эльтиген / Продавец не осведомлен об источниках загружаемых фотографий и (или) любых иных изображений. Поиск осуществляется исключительно в пределах базы данных предложений о продаже, используемых Продавцом/Эльтиген на законных основаниях.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner