Кошик
134 відгуків

Ельтігєн

+380 (68) 233-99-11

Як і коли повернуть гроші?

Як і коли повернуть гроші?

Повернення грошових коштів поштовим переказом.
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 7-10 робочих днів.
Після отримання СМС повідомлення з № перекладу, клієнту необхідно звернутися у відділення Укрпошти за вказаною індексу для отримання грошових коштів (при собі необхідно мати паспорт, для іноземних громадян - вид на проживання).  Термін зберігання грошових коштів у відділенні Укрпошти становить 30 днів.  Якщо протягом 30 днів клієнт не отримав грошові кошти, поштовий переказ анулюється.

Повернення грошових коштів на карту ПриватБанку.
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дня.
Після процедури ідентифікації клієнта в ПриватБанку кошти зараховуються на банківську карту.  Зарахування на банківські карти здійснюються безкоштовно.  Зняття коштів з карти для виплат (соціальна, пенсійна і т.п.) - безкоштовно, з інших карт ПриватБанку - згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо у клієнта немає карти в Приватбанку, але він бажає отримати виплату через банк - йому надається можливість безкоштовно відкрити карту для виплати в будь-якому відділенні ПриватБанку (при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код).

Повернення грошових коштів на банківську карту іншого банку (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти - гривня)
Термін перерахування грошових коштів від моменту прийняття товару до повернення становить 3-4 робочих дня.
Зарахування та зняття грошових коштів згідно з тарифами Вашої картки.

Якщо товар, що повертається був оплачено, повернення здійснюється на ту карту, з якої була передоплата.
Зарахування грошових коштів на карту здійснюється протягом 3-5 робочих днів.

Повернення товару здійснюється за рахунок покупця.  У разі пересорта або доставки бракованого товару, витрати за доставку товару клієнту та витрати за пересилку товару на повернення бере на себе компанія Ельтиген.  Чек за поштові послуги повинен бути прикріплений до заповненої заяви на повернення товару.  У разі, коли чек (або його копія) не прикріплений до заяви на повернення товару або відправляються окремо, можлива затримка виплати грошових коштів за пересилку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner