Найпотужніша воздушка 4.54 для полювання

- Готово до відправки
33 500 ₴
+380 (68) 233-99-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
+380682339911
УВАГА — ПОСИЛЕНА ВЕРСІЯ (550 м/с, 42 Дж)!
Найпотужніша пневматична зброя для полювання на вовка, лисицю, шакала та великого птаха.
Технічні характеристики:
-
Потужність: Газова пружина 200 АтМ.
-
Пробивна здатність: До 30 см на відстані 50 м (куля 0.87 г).кал. 4.54
-
Дальність: До 580 м.
-
Комплектація: Гвинтівка.
Опціонально: шомпол, йорш, засіб для уходу, кулі.
Підбір приціла за оптповую ціною.
-
Країна: Бразилія.
Безпека: Автоматичний запобіжник, двоступінчастий спуск. Дозвіл не потрібен!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CBC |
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 550 м/сек |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик, Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал рамки | Сталь |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 1119 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 33 500 ₴



