Купити патрон флобера Magnum (Магнум). Посилені 4.5 мм — Заводський підвіс

-16%
- Готово до відправки
3 100 ₴
2 600 ₴
+380 (68) 233-99-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Патрони флобера 4.5 мм (Чехія, відбірна партія).
Фабрична якість + Реальний Magnum-ефект власними руками.
Продаємо оригінальний заводський патрон з правильним підвісом
Інструкція з посилення: покрокова схема, як отримати потужний патрон флобера без переплат.
Фабрична якість + Реальна потужність без маркетингових націнок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&Bartoni |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Пістолет |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Вага | 3 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
- Ціна: 2 600 ₴

