Як вибрати нагрудний відеореєстратор
В першу чергу, відеореєстратор нагрудний, повинен знімати якісне відео.
Під час патрулювання, нагрудні відеореєстратори дуже часто використовуються поліцейськими як АВТОМОБІЛЬНІ відеореєстратори.
На даний момент в Україні кожен поліцейський, який несе патрулювання, повинен мати нагрудну камеру для фіксації протиправних дій.
Відео з нагрудних камер неодноразово ставало вирішальним доказом у неоднозначних ситуаціях.
І у випадках, коли затримані особи не виконували правомірних вимог поліцейських, і у випадках, коли самі поліцейські перевищували свої повноваження.
Тобто, в обох випадках, відео з боді-камери — це доказ провини будь-якої зі сторін.
Все здавалося б просто: - Включити камеру, зафіксувати, надати на вимогу як доказовий аргумент і все...
Але.
По-перше: прилади повинні відповідати заявленому ступеню захисту: IP 54 - IP67
По-друге: прилади повинні відповідати заявленим характеристикам від виробника та вести якісну зйомку як вдень, так і вночі.
Дуже важлива швидкість процесора і бітрейт (кількість інформації, що передається в секунду). Низький бітрейт (до 12 Мб/с) дає нечітку картинку, на якій ви не те що номер, марку авто визначити не зможете.
Слабкий процесор не встигатиме обробляти сигнал, виникнуть паузи тривалістю 1-5 секунд. Цього буде достатньо, щоб пропустити деталі нестандартних ситуацій.
На жаль, дуже часто продавці вказують марку процесора в маркетингових цілях. Тому, рекомендуємо, при купівлі, ставити якнайбільше питань, щоб чітко розуміти, хто виробник даного ус-ва, чи є сертифікат відповідності Українського образця.
Перший і найпростіший тест;
Увімкніть реєстратор і кілька разів швидко створіть кругові рухи навколо себе: якщо немає зупинок, затримок відео, значить тест частково пройдено.
Наступний параметр – це кут огляду та захоплення картинки. У цьому і укладений якийсь підступ, який слід враховувати при виборі нагрудного відеореєстратора. Багаторазовий досвід підказує, що чим більший кут огляду, тим більша ділянка захопить камера, а з іншого боку - картинка по краях може бути "розмита".
Від чого залежить тривалість зйомки?
Звичайно від аккумулятора, температурного режима, об'єму акумуляторної батареї та процесора.
Чим вище якість зйомки, тим більше буде потрібно пам'яті ус-ва, та ресурса АКБ.
Акумулятор є важливою складовою нагрудних відеореєстраторів. Акумулятори літієві старіють, навіть якщо не використовуються. Через 2 роки зберігання акумулятор безповоротно (не плутати із саморозрядом) втрачає приблизно 20% своєї ємності.
Плюси Li-Ion акумуляторів на відміну від Ni-MH акумуляторів та Ni-Cd ¦акумуляторів
Відсутня «ефект пам'яті» і тому з'являється можливість заряджати і заряджати акумулятор за необхідності;
Висока ємність Li-Ion Літій-іонних акумуляторів;
Невелика маса Li-Ion Літій-іонних акумуляторів;
Рекордно-низький рівень саморозряду – трохи більше 5% на місяць;
Можливість швидкого заряду Li-Ion Літій-іонних акумуляторів.
Загальний час зберігання акумуляторів з моменту виробництва до продажу кінцевому споживачеві не повинен перевищувати максимальних термінів зберігання, заданих виробником.
Вибирайте нагрудний відеореєстратор із оптимальним об'ємом пам'яті. Проведені тести показали, що 64 гб., при кодуванні Н.265, цілком достатньо для запису відео до 16 годин, безперервно.
Як працює детектор руху?
Детектор руху – це модуль, завданням якого є виявлення руху об'єктів у полі зору камери.
Також важливо розуміти, який процесор встановлений у нагрудній камері і який датчик його активує.
При появі руху в кадрі спрацьовує детектор і починається запис. Відеореєстратор може записати зображення не тільки в цей момент, але й за кілька хвилин або секунд до і після виникнення руху, завдяки вбудованому буферу зображення.
Ця функція ідеально підходить для фіксації найважливіших моментів. Наприклад, встановивши камеру в автомобілі або у прихованому місці.
Не соромтеся ставити грамотні запитання продавцям!
Вимагайте гарантію обслуговування!
І пам'ятайте, що тільки офіційний представник зможе запропонувати якісне обладнання, надати гарантійне обслуговування та професійну консультацію.
Робіть вибір грамотно!
- Защита имущества и самооборона в УкраинеСамооборона и защита имущества в Украине: средства самозащиты и возможность использования оружия (пневматического пистолета) для защиты жилья. Превышение пределов необходимой обороны.Защита имущества и самооборона в Украине
- Самооборона з рушницею. Міфи і реаліїУ цій статті ми розвіємо міфи про самооборону з допомогою рушниці і спробуємо розглянути змодельовані ситуації.Самооборона з рушницею. Міфи і реалії